Caroutlet

Samochody używane

W odpowiedzi na prośby naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę o sprowadzenie aut na indywidualne zamówienie. Sprowadzaniem dla Państwa aut zajmuję się firma MAGNUS przy wsparciu naszego warsztatu. Sprowadzone przez firmę MAGNUS pojazdy poddawane są przeglądowi w naszym warsztacie.

Oferowane przez firmę MAGNUS auta są po opłatach celno-skarbowych i są już zarejestrowane w Polsce.

Jak wygląda współpraca z firmą Magnus?

  1. Na adres mailowy mgogolewska@onet.pl wysyłasz wiadomość, w której wskazujesz informacje na temat pojazdu który Cię interesuje m.in. model, kolor, rodzaj paliwa i skrzyni biegów, rok produkcji, typ nadwozia, ilość drzwi, minimalne wyposażenie auta i inne. Wskazujesz także przedział cenowy jaki zamierzasz przeznaczyć na zakup pojazdu. Zawieramy umowę, aby obydwie Strony transakcji czuły się bezpiecznie.
  2. Wyszukuję dla Ciebie oferty zawierające parametry, które zostały przesłane w wiadomości. Przedstawiam propozycję w formie odnośnika do strony internetowej zawierającej ogłoszenie.
  3. Po wstępnej rozmowie na temat przedstawionych propozycji i Twojej akceptacji, rezerwuję pojazd. W przypadku, gdy oferta będzie już nieaktualna szukam nowych ofert. Ważne jest abyś podjął decyzje bez zbędnej zwłoki, gdyż dobre oferty szybko stają się nieaktualne.
  4. Przed zakupem pojazdu pobieram zaliczkę w wysokości 80% wartości pojazdu, którą przekazujesz na firmowy rachunek bankowy, dzięki czemu transakcja jest bezpieczna, a ty masz potwierdzenie wpłaty.
  5. Udaję się na miejsce w celu oględzin pojazdu. Informuję Cię na bieżąco o spostrzeżeniach dot. stanu technicznego i mechanicznego pojazdu, wysyłam zdjęcia lub filmy z oględzin, doradzam czy pojazd jest warty swojej ceny i zakupu.
  6. Po Twojej akceptacji kupuję pojazd na swoją rzecz tj. na firmę MAGNUS. Czekając na przyjazd auta do Polski wykonuje czynności związane z dokumentacją i niezbędnymi opłatami.
  7. Przed wydaniem pojazdu, faktury sprzedażowej i niezbędnej dokumentacji pojazdu, uregulujemy pozostałe wydatki związanych z zakupem pojazdu. Wszystkie szczegóły zawarte są we wskazanej wcześniej umowie.
  8. W przypadku w którym, nie zdecydujesz się na zakup pojazdu zaliczka podlega zwrotowi po potrąceniu części lub całości kosztów związanych z wyjazdem w celu oględzin pojazdu. Wszystkie szczegóły zawarte są we wskazanej wcześniej umowie.

Firma MAGNUS współpracuje z naszym warsztatem

Po zakupie auta w firmie MAGNUS nasz warsztat wykona przegląd zakupionego pojazdu. Po przeglądzie poinformujemy Cię co należy naprawić/wymienić w pojeździe. Każda usługa zostanie osobno wskazana i wyceniona i przedstawiona do Twojej akceptacji. Za dodatkowe usługi rozliczasz się z naszym warsztatem.

Jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretny samochód służymy dobrą radą. Staramy się, aby każda usługa świadczona zarówno przez nasz warsztat jak i przez firmę MAGNUS spełniała wysokie standardy i Twoje oczekiwania.

MAGNUS Auto Handel

Magdalena Gogolewska
ul. Augustowska 24 Olsztyn

+48 660 094 032

mgogolewska@onet.pl

Auto Serwis Gogolewski

Serwis samochodów osobowych i dostawczych. Dla nas konstrukcja samochodu nie stanowi tajemnicy.

+48 660 097 774

Augustowska 24

10-683 Olsztyn

Oferujemy:

^

Mechanika pojazdowa

^

Diagnostyka komputerowa

^

Centrum hamulcowe

^

Serwis klimatyzacji

^

Serwis opon

^

Serwis aut pogwarancyjnych

^

Serwis samochodowy - floty

^

Sprawdzanie pojazdu przed zakupem

^

Przygotowanie pojazdu do rejestracji